CDP.pl polskim dystrybutorem serii Call of Duty, Destiny i innych gier Activision

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.08.2015, 12:08


Kategorie: Newsy

CDP.pl przejęło prawa W kierunku dystrybucji gier Activision - CDP.pl polskim dystrybutorem serii Call of Duty, Destiny i innych gier Activision - wiadomość - 2015-08-05
CDP.pl przejęło prawa Na dystrybucji gier Activision

Firma CDP.pl zastąpi LEM w roli dystrybutora gier Activision Publishing, Inc. w Polsce. Ku tej pory lokalna Sprzedaż promocyjna produkcji spółki Activision Blizzard była podzielona pomiędzy dwoma konkurencyjnymi wydawcami – jak (się) należy LEM i CDP.pl – i wygląda na to, że to właśnie Ów Inny odniósł zwycięstwo na tym polu. Oznacza to, że takie tytuły, A także Call of Duty: Black Ops III, Destiny: The Taken King, Skylanders Superchargers, Guitar Hero Live a także przyszłe produkcje Activision Blizzard będą rozprowadzane w naszym kraju z ramienia CDP.pl. Te i inne tytuły amerykańskiego wydawcy da się zamówić w przedsprzedaży w sklepie CDP.pl. Michał Gembicki, Przewodniczący CDP.pl, Prawda skomentował to posunięcie Activision:

Gry Activision na targach gamescom 2015

Przy tej okazji polski dostarczyciel poinformował, że W trakcie trwających właśnie targów gamescom 2015 Activision zaprezentuje odwiedzającym grywalne wersje swoich nadchodzących hitów. Wystawa trybu wieloosobowego gry Call of Duty: Black Ops III będzie można obejrzeć dziś o godzinie 19:00 na oficjalnej stronie serii.

Z okazji targów, Destiny: The Taken King otrzymał Pierwszy zwiastun. Wyjawiono również, że każdy numer dodatku W stronę zeszłorocznego hitu Nauka Bungie ma zawierać jednorazową premię umożliwiającą natychmiastowe awansowanie wybranego bohatera W kierunku poziomu koniecznego, Celem rozpocząć zabawę w The Taken King. Zwiększenie ukaże się 15 września na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One i Xboksie 360.

Na gamescomie pojawi się również Guitar Hero Live. Przegląd kolejnego wcielenia muzycznej serii gier skupi się na powracającym trybie wokalnym. Pokazany zostanie też Wczesny nierzeczywisty Koncert instrumentalny Rock the Block. Ponadto ujawniono kolejne kilkanaście piosenek, uzupełniając ich ogólną liczbę W stronę okrągłych 100:

 1. Megadeth – Hangar 18
 2. In Flames – Deliver Us
 3. Boston – More Than a Feeling
 4. You Me At Six – Lived a Lie
 5. Blink-182 – The Rock Show
 6. Rush – Limelight
 7. Kasabian – Club Foot
 8. Dream Theater – The Looking Glass
 9. Royal Blood – Come on Over
 10. Charlie XCX – Famous
 11. Passion Pit – Take a Walk
 12. Panic! At the Disco – Girls Girls Boys
 13. James Bay – Hold Back The River
 14. Echosmith – Cool Kids
 15. MGMT – Time to Pretend
 16. Kings of Leon – Sex on Fire

Guitar Hero Live trafi W kierunku Europy 23 października na PS4, XONE, PS3, X360, Wii U i wybranych platformach mobilnych, które zostaną ujawnione wkrótce.

Fani serii Skylanders będą mogli pograć w nową odsłonę na Wii U na stoisku Nintendo Za targów gamescom 2015. Skylanders SuperChargers pojawi się w Europie 25 września na PS4, XONE, PS3, X360 i Wii U, a w przyszłości również na iPadach.

 1. Oficjalna Szpalta firmy Activision Blizzard

Tagi: gry w Polsce Activision Call of Duty (seria) CDP Destiny (seria) gamescom 2015 plan wydawniczy zmiana dewelopera / wydawcy
Skomentuj: