FIFA 16 - FIFA Ultimate Team Draft, turnieje przedsezonowe i inne

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.08.2015, 11:08


Kategorie: Newsy

W FIFA 16 Ultimate Paczka doczeka się swojej nowej, Krztynę zmodyfikowanej wersji o nazwie Draft. Przede wszystkim deweloperzy postanowili uprościć Cykl tworzenia nowej drużyny, którą można będzie poprowadzić W stronę boju w jednym z turniejów. Gracze wybiorą Wpierw jedną z pięciu dostępnych formacji, a później wskażą kapitana zespołu. Następnie wszystkie pozycje na boisku Przystało będzie obsadzić jednym z piłkarzy. Na każdej z nich (dotyczy to również zawodnika dzierżącego opaskę kapitańską) Na naszej dyspozycji oddanych zostanie po pięciu losowych kopaczy. To Chociaż od nas ma zależeć, na którego się zdecydujemy – dokonując wyboru będzie można kierować się zarówno umiejętnościami danego sportowca, Odkąd i jego zgraniem z pozostałymi członkami ekipy.


W FIFA Ultimate Bractwo Draft Przewód sądowy tworzenia drużyny zostanie uproszczony. - FIFA 16 - FIFA Ultimate Paczka Draft, turnieje przedsezonowe i inne - wiadomość - 2015-08-05
W FIFA Ultimate Zespół Draft Sąd tworzenia drużyny zostanie uproszczony.

Tak sformowaną drużyną będzie można rozegrać Spotkanie składający się z czterech spotkań, w których gracze zmierzą się ze sztuczną inteligencją Albo innymi użytkownikami. Oczywiście Powodzenie w takich zawodach zaowocuje zdobyciem określonych nagród, w tym m.in. monet Czyż paczek z dodatkowymi zawodnikami. Jest Ale niektóry manewr – aby zagrać w nowym trybie, należy wpłacić wpis w wysokości 15 tysięcy monet, 300 punktów FIFA Bądź żetonu Draft. Ów Poprzedni będzie można znaleźć w zestawach z piłkarzami.

Nowości pojawią się Aliści również w tradycyjnym wariancie kariery. Deweloperzy z EA Sports w FIFA 16 postanowili wprowadzić możliwość rozgrywania turniejów przedsezonowych, które mają pomóc w wypracowaniu odpowiedniej taktyki i doborze składu. Poza tym będzie można wziąć udział w treningu, w trakcie którego podniesiemy umiejętności zarówno młodych zawodników, Skoro i pierwszej kadry (a Blisko okazji także swoje własne).

Poza tym dodane zostaną nowe stadiony i przyśpiewki kibiców – tych ostatnich dograno ponoć Przeszło 900. Przypomniano też o jednej z największych atrakcji tegorocznej FIFY, Przeto drużynach kobiecych. W „szesnastce” znajdzie się Jednakowoż Zaledwie dwanaście reprezentacji żeńskich – osoby obecne na gamescomie mogą pograć dwiema z nich: Amerykankami i Niemkami.

FIFA 16 ukaże się 22 września tego roku na PC i konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4.


Tagi: gry na świecie EA Canada EA Sports FIFA 16 gamescom 2015 trailery (gry) PC X360 PS3 PS4 XONE
Skomentuj: