FIFA 16 - FIFA Ultimate Team Draft, turnieje przedsezonowe i inne

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.08.2015, 11:08


Kategorie: Newsy

W FIFA 16 Ultimate Paczka doczeka się swojej nowej, Trochę zmodyfikowanej wersji o nazwie Draft. Przede wszystkim deweloperzy postanowili uprościć Ewolucja tworzenia nowej drużyny, którą można będzie poprowadzić Ku boju w jednym z turniejów. Gracze wybiorą Najsampierw jedną z pięciu dostępnych formacji, a później wskażą kapitana zespołu. Następnie wszystkie pozycje na boisku Powinno się będzie obsadzić jednym z piłkarzy. Na każdej z nich (dotyczy to również zawodnika dzierżącego opaskę kapitańską) W stronę naszej dyspozycji oddanych zostanie po pięciu losowych kopaczy. To Wszelako od nas ma zależeć, na którego się zdecydujemy – dokonując wyboru będzie można kierować się zarówno umiejętnościami danego sportowca, I i jego zgraniem z pozostałymi członkami ekipy.


W FIFA Ultimate Kompania Draft Bieg tworzenia drużyny zostanie uproszczony. - FIFA 16 - FIFA Ultimate Reprezentacja Draft, turnieje przedsezonowe i inne - wiadomość - 2015-08-05
W FIFA Ultimate Zespół Draft Sąd tworzenia drużyny zostanie uproszczony.

Tak sformowaną drużyną będzie można rozegrać Maraton składający się z czterech spotkań, w których gracze zmierzą się ze sztuczną inteligencją Ewentualnie innymi użytkownikami. Oczywiście Triumf w takich zawodach zaowocuje zdobyciem określonych nagród, w tym m.in. monet Czyżby paczek z dodatkowymi zawodnikami. Jest Natomiast ufny zmyłka – aby zagrać w nowym trybie, należy wpłacić wpis w wysokości 15 tysięcy monet, 300 punktów FIFA Ewentualnie żetonu Draft. Ów Docelowy będzie można znaleźć w zestawach z piłkarzami.

Nowości pojawią się Natomiast również w tradycyjnym wariancie kariery. Deweloperzy z EA Sports w FIFA 16 postanowili wprowadzić możliwość rozgrywania turniejów przedsezonowych, które mają pomóc w wypracowaniu odpowiedniej taktyki i doborze składu. Poza tym będzie można wziąć udział w treningu, w trakcie którego podniesiemy umiejętności zarówno młodych zawodników, I i pierwszej kadry (a Opodal okazji także swoje własne).

Poza tym dodane zostaną nowe stadiony i przyśpiewki kibiców – tych ostatnich dograno ponoć Powyżej 900. Przypomniano też o jednej z największych atrakcji tegorocznej FIFY, Zatem drużynach kobiecych. W „szesnastce” znajdzie się Chociaż Raptem dwanaście reprezentacji żeńskich – osoby obecne na gamescomie mogą pograć dwiema z nich: Amerykankami i Niemkami.

FIFA 16 ukaże się 22 września tego roku na PC i konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4.


Tagi: gry na świecie EA Canada EA Sports FIFA 16 gamescom 2015 trailery (gry) PC X360 PS3 PS4 XONE
Skomentuj: