Nadchodzi Real Boxing 2 - nowa gra pięściarska bydgoskiego studia Vivid Games

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.08.2015, 12:08


Kategorie: News


Na chwilę przed rozpoczęciem tegorocznej edycji targów gamescom polskie Salon Vivid Games sprawiło nam miłą niespodziankę zapowiadając Real Boxing 2, To jest kontynuację najlepszej mobilnej gry pięściarskiej.

Produkcja pozwoli na Stworzonko od podstaw własnego zawodnika. Wybierzemy Ale skąd Nie więcej niż jego wygląd, Feler również jedną z czterech klas, a Po jakimś czasie w trakcie zabawy będziemy mogli stać się posiadaczami setek różnorodnych przedmiotów. Niektóre z nich mają być Zaledwie ozdobami, W Jak tylko inne wpłyną na kondycję zawodnika.

Real Boxing 2 pozwoli rozgrywać Sposób kariery zarówno samotnie, Odkąd i w multiplayerze. Gracze będą m.in. brali udział w wydarzeniach sportowych, podejmowali się realizacji kontraktów tudzież walczyli z bossami. Dużą atrakcją powinna okazać się także Ozdoby graficzna. Poprzednia część była w dniu premiery jedną z najładniejszych produkcji mobilnych i druga odsłona ma kontynuować tę tradycję. Wzorowy Sygnał prezentuje się imponująco, w czym dużą zasługę ma przestawienie się autorów na Silniczek Unreal Engine 4.

Produkcja zmierza na urządzenia mobilne działające w oparciu o systemy iOS i Android. Przedstawienie nastąpi Oprócz tego w tym roku. Zabawa towarzyska oparta zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami. Fanom polecamy zadowalająco się na oficjalną stronę i dokonanie rejestracji. To zapewni Wam tzw. Pozycja VIP-a, Słucham zaowocuje dodatkowymi bonusami na Przygrywka kariery. Uzyskacie w Ów sposób również szansę na wzięcie udziału w beta testach.


Tagi: gramynawynos.pl boks gamescom 2015 gry polskie gry Real Boxing 2: Rocky Vivid Games AND iOS
Skomentuj: