Nadchodzi Real Boxing 2 - nowa gra pięściarska bydgoskiego studia Vivid Games

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.08.2015, 12:08


Kategorie: News


Na chwilę przed rozpoczęciem tegorocznej edycji targów gamescom polskie Pracownia Vivid Games sprawiło nam miłą niespodziankę zapowiadając Real Boxing 2, Toteż kontynuację najlepszej mobilnej gry pięściarskiej.

Produkcja pozwoli na Stworzonko od podstaw własnego zawodnika. Wybierzemy Gdzie tam Wyłącznie jego wygląd, Minus również jedną z czterech klas, a Z kolei w trakcie zabawy będziemy mogli stać się posiadaczami setek różnorodnych przedmiotów. Niektóre z nich mają być Wyłącznie ozdobami, W okresie Kiedy inne wpłyną na kondycję zawodnika.

Real Boxing 2 pozwoli rozgrywać Metoda kariery zarówno samotnie, I i w multiplayerze. Gracze będą m.in. brali udział w wydarzeniach sportowych, podejmowali się realizacji kontraktów jak również walczyli z bossami. Dużą atrakcją powinna okazać się także Ornamentyka graficzna. Poprzednia część była w dniu premiery jedną z najładniejszych produkcji mobilnych i druga odsłona ma kontynuować tę tradycję. Premierowy Głosiciel prezentuje się imponująco, w czym dużą zasługę ma przestawienie się autorów na Motor Unreal Engine 4.

Produkcja zmierza na urządzenia mobilne działające w oparciu o systemy iOS i Android. Przedstawienie nastąpi Ponadto w tym roku. Podstęp oparta zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami. Fanom polecamy pomyślnie się na oficjalną stronę i dokonanie rejestracji. To zapewni Wam tzw. Pozycja VIP-a, Hę zaowocuje dodatkowymi bonusami na Debiut kariery. Uzyskacie w Ów sposób również szansę na wzięcie udziału w beta testach.


Tagi: gramynawynos.pl boks gamescom 2015 gry polskie gry Real Boxing 2: Rocky Vivid Games AND iOS
Skomentuj: