Need for Speed - nowe zwiastuny z konferencji Electronic Arts

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.08.2015, 12:08


Kategorie: News

Jednym z najciekawszych elementów zakończonej właśnie konferencji firmy Electronic Arts była krótka Zapoznanie Need for Speed, Przeto najnowszego wcielenia popularnej serii gier wyścigowych. Pokazano Z pierwszej ręki Forszpan z fragmentami wyścigów i scenki z aktorami, Jeśli również filmik przedstawiający tzw. ikony, Więc sławy świata motoryzacji, które spotkamy Za zabawy. Każda z nich reprezentować ma inne podejście W stronę rozgrywki. Oczywiście, w stworzonej Na skutek autorów opowieści Ogół oni wcielą się w Nielicho przerysowane wersje samych siebie. Wśród nich znajdą się:

  1. Magnus Walker (ikona prędkości) - miłośnik marki Porsche specjalizujący się w odnawianiu modelu 911.
  2. Ken Block (ikona stylowej jazdy) - amerykański szofer wyścigowy i rallycrossowy jak również głosiciel zawodów Gymkhana.
  3. Nakai San (ikona budowania aut) – Stary słynnego garażu, specjalizującego się w głębokich przeróbkach samochodów.
  4. Grupa Risky Devil (ikona ekipy) - zespół kierowców z Chicago specjalizujących się w driftingu.
  5. Morohishi San (ikona wyjętych spod prawa) – japoński uczestnik ruchu drogowego powiązany z Yakuzą.

Przypomnijmy, że Need for Speed zmierza na pecety a także konsole Xbox One i PlayStation 4. Prapremiera w Polsce nastąpi 5 listopada tego roku, a gracze amerykańscy zagrają w Ów tytuł dwa dni wcześniej.

Produkcja ma stanowić powrót W stronę korzeni, a w istocie Ku rozwiązań z przebojowego Underground, W kierunku Rzeczywistość uznawanego Poprzez Niejeden W trakcie najlepszą odsłonę serii. Walka w całości toczyć się będzie na terenie miasta Ventura Bay i jego najbliższych okolic, a większość wyścigów rozegramy nocą. Aktorstwo zaoferuje rozbudowaną warstwę fabularną, związaną z „kulturą samochodową” entuzjastów tuningu i nielegalnych wyścigów. Wcielimy się w żółtodzioba, który spróbuje zostać najlepszym kierowcą w mieście.

Miasto będzie miało otwartą strukturę i Oprócz tradycyjnymi wyścigami zaoferuje także masę pobocznych aktywności. Gdzie tam zabraknie trybu wieloosobowego, który Ani chybi I w Rivals będzie działał w ramach funkcji AllDrive. Oznacza to, że multiplayer zostanie zintegrowany z kampanią i w interakcje z innymi graczami wejdziemy w trakcie swobodnego rozbijania się po mieście, w stylu przypominającym gry MMO.

  1. Need for Speed – Abc wiedzy
  2. Oficjalna Karta internetowa gry Need for Speed

Tagi: gry na świecie gamescom 2015 Ghost Games Need for Speed (2015) trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj: