Need for Speed - nowe zwiastuny z konferencji Electronic Arts

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.08.2015, 12:08


Kategorie: News

Jednym z najciekawszych elementów zakończonej właśnie konferencji firmy Electronic Arts była krótka Demonstracja Need for Speed, Wobec tego najnowszego wcielenia popularnej serii gier wyścigowych. Pokazano Świeży Sygnał z fragmentami wyścigów jak również scenki z aktorami, Jeżeli również filmik przedstawiający tzw. ikony, W takim razie sławy świata motoryzacji, które spotkamy W zabawy. Każda z nich reprezentować ma inne podejście Na rozgrywki. Oczywiście, w stworzonej Na skutek autorów opowieści Ogół oni wcielą się w Wyraziście przerysowane wersje samych siebie. Wśród nich znajdą się:

  1. Magnus Walker (ikona prędkości) - miłośnik marki Porsche specjalizujący się w odnawianiu modelu 911.
  2. Ken Block (ikona stylowej jazdy) - amerykański szofer wyścigowy i rallycrossowy jak również promotor zawodów Gymkhana.
  3. Nakai San (ikona budowania aut) – Boss słynnego garażu, specjalizującego się w głębokich przeróbkach samochodów.
  4. Grupa Risky Devil (ikona ekipy) - zespół kierowców z Chicago specjalizujących się w driftingu.
  5. Morohishi San (ikona wyjętych spod prawa) – japoński automobilista powiązany z Yakuzą.

Przypomnijmy, że Need for Speed zmierza na pecety jak również konsole Xbox One i PlayStation 4. Prapremiera w Polsce nastąpi 5 listopada tego roku, a gracze amerykańscy zagrają w Ów tytuł dwa dni wcześniej.

Produkcja ma stanowić powrót W stronę korzeni, a wiele W stronę rozwiązań z przebojowego Underground, Na Obecnie uznawanego Na skutek Niejeden W okresie najlepszą odsłonę serii. Bitwa w całości toczyć się będzie na terenie miasta Ventura Bay i jego najbliższych okolic, a większość wyścigów rozegramy nocą. Kwiz zaoferuje rozbudowaną warstwę fabularną, związaną z „kulturą samochodową” entuzjastów tuningu i nielegalnych wyścigów. Wcielimy się w żółtodzioba, który spróbuje zostać najlepszym kierowcą w mieście.

Miasto będzie miało otwartą strukturę i Komedianctwo tradycyjnymi wyścigami zaoferuje także masę pobocznych aktywności. Ale skąd zabraknie trybu wieloosobowego, który Dobrze Gdy w Rivals będzie działał w ramach funkcji AllDrive. Oznacza to, że multiplayer zostanie zintegrowany z kampanią i w interakcje z innymi graczami wejdziemy w trakcie swobodnego rozbijania się po mieście, w stylu przypominającym gry MMO.

  1. Need for Speed – Dykcjonarz wiedzy
  2. Oficjalna Ściana internetowa gry Need for Speed

Tagi: gry na świecie gamescom 2015 Ghost Games Need for Speed (2015) trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj: