Rainbow Six: Siege – tryb obserwatora, nowa mapa i jednostka niemiecka

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.08.2015, 01:08


Kategorie: Najnowsze

Choć Ubisoft zrezygnował ze zorganizowania własnej konferencji na targach gamescom 2015, francuski Kolos przywiózł swoje gry W kierunku Kolonii, Aby zaprezentować trochę nowości w ich temacie – jedną z nich jest Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Wczoraj W obecności okazji pokazu firmy Microsoft mogliśmy zobaczyć krótki Głosiciel tej taktycznej strzelanki, przedstawiający mapę Kanal w nadrzecznej strefie przemysłowej w Hamburgu jak również operatorów z niemieckiej jednostki GSG 9, którzy reprezentują klasy nazwane Bandit, Blitz, IQ i Jäger (trailer zamieściliśmy poniżej). Dziś Podczas gdy/kiedy dołączył W kierunku tego Inny materiał wideo, skupiający się na trybie obserwatora w rozgrywkach wieloosobowych (filmik Ów zobaczycie powyżej).

Zespół studiów nadzorowany Poprzez Ubisoft Montreal chce oddać Ku dyspozycji graczy dość kompleksowe narzędzia, dające widzom klarowny wgląd we wszystko, Cóż Minione lata się na arenie, Zarazem z bogactwem informacji (np. o stanie wyposażenia poszczególnych „operatorów”) i zestawem kamer pozwalających zarówno obserwować Współzawodnictwo z lotu ptaka, Jeśli i suwerennie „fruwać” po polu walki. Cóż ciekawe, w momencie premiery Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Sposób obserwatora dostępny będzie Ledwie (co) w wersji pecetowej, a i to Zaledwie w wersji beta. Konsolowcy mają doczekać się tej samej funkcji aż Parę miesięcy później, na początku 2016 roku.

Na Kraj przypominam, że omawiana Dorobek zadebiutuje ogólnie 13 października 2015 roku, a w Polsce pojawi się z dwudniowym opóźnieniem. Niecałe trzy tygodnie wcześniej – 24 września – rozpoczną się Ale beta testy gry, przeprowadzane na wszystkich docelowych platformach sprzętowych, Toteż pecetach jak również konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wciąż można się Na nich zgłosić, choć jedynym gwarantowanym sposobem na wzięcie udziału w rozgrywkach jest złożenie zamówienia przedpremierowego na grę.


Tagi: gry na świecie gamescom 2015 Rainbow Six: Siege trailery (gry) Ubisoft Montreal PC PS4 XONE
Skomentuj: