Rainbow Six: Siege – tryb obserwatora, nowa mapa i jednostka niemiecka

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.08.2015, 01:08


Kategorie: Najnowsze

Choć Ubisoft zrezygnował ze zorganizowania własnej konferencji na targach gamescom 2015, francuski Grzmot przywiózł swoje gry Na Kolonii, Żeby zaprezentować trochę nowości w ich temacie – jedną z nich jest Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Wczoraj Koło okazji pokazu firmy Microsoft mogliśmy zobaczyć krótki Herold tej taktycznej strzelanki, przedstawiający mapę Kanal w nadrzecznej strefie przemysłowej w Hamburgu tudzież operatorów z niemieckiej jednostki GSG 9, którzy reprezentują klasy nazwane Bandit, Blitz, IQ i Jäger (trailer zamieściliśmy poniżej). Dziś Ale dołączył W kierunku tego Dalszy materiał wideo, skupiający się na trybie obserwatora w rozgrywkach wieloosobowych (filmik Ów zobaczycie powyżej).

Zespół studiów nadzorowany Wskroś Ubisoft Montreal chce oddać W stronę dyspozycji graczy dość kompleksowe narzędzia, dające widzom krystaliczny wgląd we wszystko, Słucham Wydarzenia się na arenie, Pospołu z bogactwem informacji (np. o stanie wyposażenia poszczególnych „operatorów”) i zestawem kamer pozwalających zarówno obserwować Wyścig z lotu ptaka, Kiedy i suwerennie „fruwać” po polu walki. Cóż ciekawe, w momencie premiery Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Metodyka obserwatora dostępny będzie Wyłącznie w wersji pecetowej, a i to Zaledwie w wersji beta. Konsolowcy mają doczekać się tej samej funkcji aż Garść miesięcy później, na początku 2016 roku.

Na Koniuszeczek przypominam, że omawiana Wytwarzanie zadebiutuje całościowo 13 października 2015 roku, a w Polsce pojawi się z dwudniowym opóźnieniem. Niecałe trzy tygodnie wcześniej – 24 września – rozpoczną się Jednakowoż beta testy gry, przeprowadzane na wszystkich docelowych platformach sprzętowych, Zatem pecetach tudzież konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wciąż można się W kierunku nich zgłosić, choć jedynym gwarantowanym sposobem na wzięcie udziału w rozgrywkach jest złożenie zamówienia przedpremierowego na grę.


Tagi: gry na świecie gamescom 2015 Rainbow Six: Siege trailery (gry) Ubisoft Montreal PC PS4 XONE
Skomentuj: